KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15229461
nr 1522 9461
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1956, figurer, yttermått inklusive ram: 39x40 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:30:47
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren